PIEGĀDE UN PREČU ATGRIEŠANA

PIEGĀDES VEIDI:

Piegāde ar Latvijas Pastu

Piegāde Baltijā Omniva pakomātos

Piegāde ar DPD Pickup pakomātos

Pirkuma saņemšana Reparative veikalā Rūpniecības ielā 17, Rīgā, Latvijā, LV-1006 pašreiz nav iespējama, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli.

Iepērkoties www.dailotava.lv , piegāde pieejama visā Latvijas teritorijā.

PIEGĀDES LAIKS

Piegāde ar Latvijas Pastu, Omniva pakomātos Latvijā.

Piegāde tiek nodrošināta 1-6 darba dienu laikā. Piegādes ar kurjeru tiek veiktas darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas valsts svētku dienas.

Lai Reparative varētu nodrošināt piegādi pēc iespējas ātrāk, pircējam jāparūpējas, lai atbilstu šīm prasībām:    

1.  Pasūtījumi tiek piegādāti laikā no 9:00 līdz 18:00. Veicot pasūtījumu, lūdzam ņemt vērā piegādes darba laiku un kā saņemšanas adresi norādīt tādu, kur darba dienas laikā pasūtījumu varēs saņemt. Piegādes dienā, kurjers ar Tevi sazināsies, un piegādes adresi un laiku varēs mainīt.

2.  Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda arī visu vajadzīgo papildinformāciju – piemēram, durvju kodu, ja tāds ir, – lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks var tikt pagarināts, par to nekā īpaši nepaziņojot.

3.  Noteikti jānorāda precīzs tālruņa numurs, lai norādītajā piegādes laikā ar pircēju būtu iespējams sazināties. Parasti pirms piegādes kurjers atsūta īsziņu par plānoto piegādes laiku. Norādīto piegādes laiku iespējams mainīt. Ja tālruņa numurs ir nepareizs, piegādes laiks var tikt pagarināts.

4.  Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Saņemšana Reparative veikalā:

Pasūtījumus var saņemt Reparative veikalā Rūpniecības ielā 17, Rīgā, darba laikā no 10:00 - 18:00 iepriekš sazinoties pa tālruni 20 102 885.

Pasūtījumus iespējams saņemt tajā pašā dienā.

Saņemot pasūtījumu, lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un nosaukt pasūtījuma numuru vai parādīt izdrukātu pasūtījuma apstiprinājumu.

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Reparative atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana Reparative ofisā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Ja vēlies atgriezt produktu, kura iegāde Tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Tev jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu uz:

E-veikala preču atgriešana

SIA "Reparative", Rūpniecības iela 17, Rīga, Latvija.

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, nosūtiet sekojošu informāciju uz www.dailotava.lv kontaktu sadaļā norādīto e-pasta adresi:

  • PASŪTĪJUMA NUMURS

  • PRODUKTA NOSAUKUMS

  • KONTAKTI (TELEFONS/E-PASTS)

  • PIEVIENOJIET BOJĀTĀ PRODUKTA ATTĒLUS

  • APRAKSTS


0