Āda nemelo! 

Tā parāda tavu dzīvesveidu, tavas rūpes par tevi pašu, tavus panākumus un tavus netikumus, tavu laimi un nogurumu. Tāpat kā labas veselības stūrakmens ir veselīga ikdiena, arī ādas skaistumam noteicošais ir tas, kā tu rūpējies par to ik dienas. Reparative tic, ka āda nav jāpārsātina ar liekām vielām, kas paildzina krēma mūža ilgumu plauktā - jo Jūsu ādai tas nav vajadzīgs!

Revolūcija ādai!

“Reparative“ zvaigzne! Mitrinošs sejas gels visiem ādas tipiem, kas spēcīgi mitrina un nodrošina izcilu ādas atjaunošanu! 

Tīras poras!

“Reparative“ melnā ogļu maska - attīra ādu, vizuāli samazina poras, palīdz atbrīvoties no toksīniem! Paredzēta normālai un taukainai ādai!

Uzvari pinnes!

Unikāla kombinācija problemātiskas ādas kopšanai. Vissezonas pīlings attīra un eksfoliē ādu, mitrina, samazina iekaisumu un hiperpigmentāciju!

Sejas kopšanas līdzekļu līnija Reparative - Love Yourself More radīta 2017. gadā. Zīmola dibinātāja ir Ingrīda Pulvere - estētiskā skaistuma un masāžu speciāliste, kura zināma arī kā Daiļotavas saimniece un grāmatas "Gribu apprecēties" autore. Daiļotavas prioritāte ir skaistuma un veselības panākšana ar neinvazīvām metodēm - mehāniskām un fizioloģiskām. Savā studijā Ingrīda izmanto dažādus masāžas paņēmienus (klasiskā, saistaudu, dziļā oscilatorā), lai efektīvi palīdzētu klientiem. 

Tomēr ādas problēmu ilgtermiņa risinājumam pietrūka kosmētikas līdzekļu, kas pakļautos hipokratiskajam Non nocere (lat. nekaitē!) principam un arī patiešām darbotos. Līdzekļu, kas pārstāvētu mono ideju kosmētikā - minimālismu produktu sastāvā, nezaudējot efektivitāti. Risinājums bija pašiem uzsākt Latvijā ražotu kosmētikas zīmolu, kura komandā būtu drosmīgi, zinoši, jauni Latvijas profesionāļi. Tā dzima Reparative monokosmētika, pateicoties tās radošajai komandai ar Ingrīdu Pulveri, dermatoloģi dr. Ezeriņu, farmaceitiem un citiem iedvesmotiem palīgiem!

Vai esiet kādreiz aplūkojuši kāda ādas kopšanas līdzekļa sastāvu? Parasti tas ir ārkārtīgi garš, dažādu ķīmisku nosaukumu virknējums, no kura labākajā gadījumā zinām kādus pāris nosaukumus. Tieši tāpēc Reparative iestājas un aktualizē monokosmētiku - tādu, kurā ir tikai pāris, ādai visnepieciešamākās vielas. Un, ja tās ir tikai dažas, mēs vēlētos arī pastāstīt par tām sīkāk, lai mūsu klienti tiešām zinātu, ko liek uz savas ādas. 

TIOKTĪNSKĀBE

Tioktīnskābe jeb alfa lipoīnskābe ir dabīgi sastopama sastāvdaļa, kura visvairāk zināma un pētīta savas antioksidatīvās iedarbības dēļ. Katru dienu mūsu āda ir pakļauta dažādiem kaitīgiem ārējas vides faktoriem (UV gaisma, piesārņojums). Šie kaitīgie faktori rada brīvos radikāļus, kuri izraisa priekšlaicīgu novecošanos. Tioktīnskābe ir viens no spēcīgākajiem mums zināmajiem antioksidantiem! 

Tā ir atrodama gan dažādos pārtikas produktos (brokoļos, briseles kāpostos, bietēs), gan izstrādājas cilvēka organismā, lai cīnītos ar šūnu bojājumu. Kļūstot vecākiem, līdzīgi kā UREA, arī tioktīnskābes līmenis organismā samazinās.

Pētījumos pierādīts, ka pietiekamā daudzumā tioktīnskābe darbojas kā: 

 • antioksidants;
 • vitamīnu C un E, un glutationa antioksidatīvo īpašību pastiprinātājs (šī ir ļoti unikāla īpašība!);
 • pretiekaisuma līdzeklis un brūču dzīšanas pastiprinātājs;
 • kolagēna sintēzes pastiprinātājs;
 • dalībnieks šūnu enerģijas ražošanā! 

Kas vēl būtu vērā ņemams ieguvums - tioktīnskābe, atšķirībā no citiem pretnovecošanās līdzekļiem (piemēram - retinols un glikolskābes pīlingi, kas var kairināt ādu), ir paredzēta arī JUTĪGAI ādai.


UREA

UREA jeb urīnviela jeb karmabīds. Izklausās sarežģīti un kaut kas saistībā ar urīnu vai urīnterapiju, un gluži tālu no patiesības neesam… Tomēr urea ir organisma olbaltumvielu gala produkts, ko primāri mēs izdalām ar sviedriem un urīnu.

Pateicoties zinātnes sasniegumiem, dermatoloģijā lietojamais UREA tiek sintezēts laboratorijās. Tas ir fantastisks produkts, kas vienlaicīgi gan mitrina, rehidratē ādu un maigi atloba (atkarībā no koncentrācijas, jo augstāks procentuālais sastāvs, jo stiprāk tiek atlobīta āda).

Ādā ir sastopams dabīgais mitrinātāj-faktors (natural moisturizing factor jeb NMF), kas sastāv no aminoskābēm, glicerola, nātrija piroglutāmskābes sāļiem un 7-8 % UREA. Šie visi ir higroskopiskas (tādas, kas uzsūc mitrumu) molekulas, kas ir nepieciešamas veselīgai, labi funkcionējošai un mitrinātai ādas virskārtai. Cilvēkiem novecojot, ādā samazinās dabisko mitrinātāju, ieskaitot, urea daudzums, un pārādas sīkas horizontālas grumbas un ādas sausums.

Šīs mazās molekulas UREA zināmākie, bet noteikti vēl ne visi ieguvumi:

 • Ādas mitrināšana un rehidratēšana;
 • Ādas aizsargbarjeras uzlabošana, uzlabojot ādas šūnu atjaunošanos;
 • Dabīgs eksfoliators jeb atlobītājs;
 • Pastiprina citu vielu uzsūkšanos jeb penetrāciju ādā;
 • Mazina iekaisumu un niezi (pie hroniskām ādas slimībām, piemēram, atopiskais dermatīts);
 • Palīdz regulēt “labo un slikto” baktēriju līdzsvaru uz ādas!
0